Producenci
Bezpłatna dostawa

Zapraszamy na naszą nową stronę

https://samszyk.pasaz24.pl/

Kinder Septic - probiotyczny neutralizator do piaskownic

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: do 48 godzin
Cena: 33,00 zł 33.00
Cena netto: 26,83 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.95
Producent: Aquafor
Kod produktu: 1D1D-44063

Opis

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa dzieci stworzyliśmy pierwszy na rynku pro-biotyczny neutralizator higieniczny do piaskownic.

Kinder Septic w bezpieczny i naturalny sposób chroni piaskownice i place zbaw. Produkt zawiera kultury dobroczynnych mikroorganizmów pro-biotycznych, które redukują bakterie obecne w piaskownicach. Pro-biotyki charakteryzują się wysokim stopniem namnażania i zasiedlania, kolonizują oczyszczany teren szybciej niż to czynią drobnoustroje chorobotwórcze. W wyniku tego działania tworzy się naturalna bariera ochronna, hamująca rozwój bakterii, wirusów i grzybów.

Dobroczynne działanie bakterii pro-biotycznych:

Pro-biotyki są to żywe mikrobiologiczne kultury bakterii, których zadaniem jest korzystne dla zdrowia działanie poprzez zachowanie prawidłowej mikroflory w organizmie człowieka. Probiotyki dają wiele korzyści, które ustalono w oparciu o dowody naukowe. Poprawiają one przemianę materii, produkują naturalne przeciwciała wspomagające odporność, chroniąc nasze organizmy przed wieloma infekcjami i chorobami:

  • ostrymi biegunkami u dziecka
  • rakiem jelita grubego
  • zespołem nadwrażliwego jelita
  • wrzodziejącym zapaleniem jelita
  • Chorobą Leśniowskiego – Crohna
  • zaparciami

Do bakterii tworzących naturalne bariery ochronne zalicza się głównie te z rodzaju lactobacillus i bifidobacterium, gdy dobrych bakterii w organizmie jest mniej, wówczas może dojść do szybkiego namnażania się drobnoustrojów chorobotwórczych, czego skutkiem mogą być wyżej wymienione choroby.

Zasady pozwalające uchronić dzieci przed pasożytami:

  • podczas zabawy w piasku pilnuj aby dziecko nie brało do ust kamyków, foremek ani brudnych rączek
  • po zabawie w piaskownicy umyj dziecku dokładnie ręce
  • dbaj by dziecko miało krótko obcięte paznokcie
  • protestuj gdy ktoś wprowadza do piaskownicy czworonoga

Jako rodzic masz prawo domagać się, aby zadbano o bezpieczeństwo Twojego dziecka, sprawdź czy piaskownica, w której się bawi posiada metryczkę higienizacji.

Działanie: Biopreparat powoduje rozpad i utylizację zanieczyszczeń organicznych obecnych w piaskownicach np. odchody kotów, psów, ptaków, które mogą przenosić wiele groźnych chorób dla zdrowia i życia dzieci.

Sposób stosowania: Odmierzoną ilość preparatu należy równomiernie rozsypać na powierzchni piaskownicy, lekko zagrabić. Opakowanie wystarcza na 10 m2 powierzchni, np.: na piaskownicę 52 zużyć 1/2 opakowania. Stosować co 2-3 tygodnie.

Produkt bezpieczny dla ludzi, zwierząt, środowiska. Ulega biodegradacji. Stosowanie może odbywać się w obecności ludzi i zwierząt.


Opakowanie zawiera 100 g preparatu, metryczkę higienizacji, rękawiczkę foliową.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl