PREPARAT DO MYCIA CHŁODNI ORAZ ZAMRAŻAREK BEZ POTRZEBY ROZMRAŻANIA - Frost Waschen

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: do 5 dni
Cena: 153,75 zł 153.75
Cena netto: 125,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: POLCHEM
Kod produktu: A13C-801A3

Opis

FROST WASCHEN - 10 L

Frost Waschen usuwa zanieczyszczenia organiczne oraz resztki etykiet w urządzeniach i pomieszczeniach zamrażalnych podczas ich pracy. Stosowanie środka nie wymaga przerywania procesu chłodzenia, rozmrażania urządzenia lub pomieszczenia czy przemieszczania zmrożonej żywności.

Stosować w temperaturach nie niższych niż -35oC. Ze względu na niskopianową formułę Frost Waschen nadaje się do stosowania w tarczowych maszynach myjących lub metodą spryskiwania.

Nie stwarza niebezpieczeństwa wybuchu.

Preparat wysycha szybko nie pozostawiając smug.

Nadaje się do stosowania w obszarze spożywczym.

  • Do wszystkich wodoodpornych powierzchni stosowanych w pomieszczeniach chłodniczych i zamrażalnych. Ściany (malowane proszkowo, impregnowane tworzywem sztucznym), posadzki przemysłowe (lastriko, pomalowany beton, jastrych, wykładziny organiczne itp.). Znakomicie nadaje się do mycia stali szlachetnej, aluminium oraz tworzyw sztucznych.

  • Produkt stosować nierozcieńczony! Do pomieszczeń zamrażalniczych nie wnosić wody oraz wilgotnych ścierek oraz mopów.

  • Mycie posadzek: Nie rozcieńczony preparat rozlać na podłogę i rozprowadzić szczotką lub mopem. Pozostawić na okres 10-15 minut do zadziałania produktu. Szorować maszyną lub szczotką przeznaczoną do tego celu i rodzaju podłogi. Pozostałości zebrać maszyną lub zgarniaczem i wytrzeć posadzkę do sucha.

  • Mycie ścian i elementów pionowych: Nie rozcieńczony produkt nanieść za pomocą spryskiwacza i pozostawić na okres ok. 5 minut do zadziałania produktu. Jeżeli zachodzi potrzeba przeszorować powierzchnie szczotką przeznaczoną do tego celu i powierzchni. Pozostałości usunąć ściągaczką. Powierzchnię wytrzeć do sucha.
  • Zużycie: mycie podłóg: 250-300 ml/m2, mycie ścian i powierzchni poziomych: 100-150 ml/m2

Karta charakterystyki dostępna na życzenie Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl